U8 - 2017/18

Trainer en afgevaardigde

Reyniers Ken
Trainer U8 wit/blauw

+32 468 31 03 44
ken.reyniers@telenet.be

Seyen Andy
Afgevaardigde U8 wit

+32 484 84 12 97
andy.seyen@telenet.be

Clinckers Bert
Afgevaardigde U8 blauw

+32 486 10 04 53
bert.clinkcers@staff.telenet.be

 

Trainingsdagen

Onder voorbehoud van wijzigingen

  • Eerste training op donderdag 17 augustus 2017
  • Dinsdag 18u30 – 19u30
  • Donderdag 18u30 – 19u30
Spelers

Individuele foto’s  kunnen verwijderd worden op eenvoudige vraag van de ouders via e-mail!

Speler
Voornaam

Speler
Voornaam

Speler
Voornaam

Speler
Voornaam

Speler
Voornaam

Speler
Voornaam

Speler
Voornaam

Speler
Voornaam

Speler
Voornaam

Speler
Voornaam

Speler
Voornaam

Speler
Voornaam

Kalender
za 02/09/2017
za 09/09/2017
za 16/09/2017
za 23/09/2017
za 30/09/2017
za 07/10/2017
za 14/10/2017
za 21/10/2017
za 04/11/2017
za 11/11/2017
za 18/11/2017
za 25/11/2017
za 02/12/2017
za 09/12/2017
11:00 // K. VS Branst B – FCB U8 wit
09:30 // FCB U8 wit – Sp. Tisselt B
10:30 // Nielse SV – FCB U8 wit
09:30 // FCB U8 wit – SK Sint-Amands
10:00 // K. Puurs Exc. RSK – FCB U8 wit
11:30 // VVH Lippelo – FCB U8 wit
09:30 // FCB U8 wit – Willebroekse SV
09:30 // FCB U8 wit – K. VS Branst B
11:00 // Sp. Tisselt B – FCB U8 wit
09:30 // FCB U8 wit – Nielse SV
09:30 // SK Sint-Amands – FCB U8 wit
09:30 // FCB U8 wit – K. Puurs Exc. RSK
09:30 // FCB U8 wit – VVH Lippelo
09:30 // Willebroekse SV – FCB U8 wit
za 13/01/2018
za 20/01/2018
za 27/01/2018
za 03/02/2018
za 17/02/2018
za 24/02/2018
za 03/03/2018
za 10/03/2018
za 17/03/2018
za 24/03/2018
za 07/04/2018
za 14/04/2018
za 21/04/2018
za 28/04/2018
Info volgt later
za 02/09/2017
za 09/09/2017
za 16/09/2017
za 23/09/2017
za 30/09/2017
za 07/10/2017
za 14/10/2017
za 21/10/2017
za 04/11/2017
za 11/11/2017
za 18/11/2017
za 25/11/2017
za 02/12/2017
za 09/12/2017
11:00 // KV Bonheiden C – FCB U8 blauw
09:30 // FCB U8 blauw – Heffen SK
09:30 // FC Walem – FCB U8 blauw
09:30 // FCB U8 blauw – K.SC Mechelen D
11:00 // Zenn. Hombeek C – FCB U8 blauw
12:15 // K.Groen Rood Katelijne A – FCB U8 blauw
09:30 // FCB U8 blauw – VK Heindonk
09:30 // FCB U8 blauw – KV Bonheiden C
10:00 // Heffen SK – FCB U8 blauw
09:30 // FCB U8 blauw – FC Walem
14:00 // K.SC Mechelen D – FCB U8 blauw
09:30 // FCB U8 blauw – Zenn. Hombeek C
09:30 // FCB U8 blauw – K.Groen Rood Katelijne A
11:30 // VK Heindonk – FCB U8 blauw
za 13/01/2018
za 20/01/2018
za 27/01/2018
za 03/02/2018
za 17/02/2018
za 24/02/2018
za 03/03/2018
za 10/03/2018
za 17/03/2018
za 24/03/2018
za 07/04/2018
za 14/04/2018
za 21/04/2018
za 28/04/2018
Info volgt later
Toernooien
zaterdag 19/08/2017
zaterdag 26/08/2017
Schelle Sport / zomertoernooi
VVH LIppelo / zomertoernooi